Özkan nakliyat 1982 de Kütahya ilinde tek bir pikapla nakliyatçılığa başlamıştır. Zaman içerisinde müşterilerden gelen talepleri de göz önünde tutar. Özkan nakliyat 2000 de evden eve nakliyat taşımacılığına başlamıştır. Bugün eşya depolaması kiralık araç temini ve asansör kiralama alanında hizmet vermektedir. Özkan nakliyatın sunduğu hizmetlerle ilgili ayrıntıları bilgiyi hizmetler bölümünden bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her şeyin üzerinde tutan Özkan nakliyat kaliteli hizmet sunması gerektiğini bilincindedir. Kalitelinin uzman bir ekip ve yeterli donanımla sağlana bileceğini göz önünde tutan Özkan nakliyat kuruluşundan bu yana büyümesinde eğittiği personeli kaliteli ve yeterli ekipmanıyla kalitenin temel şartlarını yerine getirmektedir.

Teslim alınan eşyanın teslim edene kadar kendi malı gibi koruyan Özkan nakliyat işinin ciddi bir iş olduğunu bilir ve sorumluluklarını sonuna kadar yerine getirir.

Anlaşılan saatte işe başlanılmasında tüm taşımalarında sigortayla yapılmasına her eşyaya uygun materyal kullanımdan (Kraft kağıt, Naylon yada battaniye) araçların bakımlarının düzenli yapılmasıyla arabaların yolda kalmasının önlenmesine taşımalarda asansör kullanılmasından her türlü soruna 24 saat muhatap bulabilmesine çeşitli prensipleri olan Özkan nakliyatın kaliteyle özdeşlemesine ve sektörünün lider kuruluş haline gelmesi sağlıklı bir nakliyat içn nakliye esnasında asansör kullanımına özen gösteren Özkan nakliyat yeterli ekipmanı ve araçlarıyla eşyalarınızı kaliteli şekilde taşıma kapasitesine sahiptir.


Adres

Yenidoğan Mh. Dumlupınar Cd. No:1

Merkez / KÜTAHYA

Çalışma Saatleri

7 Gün: 24 Saat

Sosyal Medya